Randevu ve Danışma 0 (541) 369 13 42

Bireysel Terapi

Bireysel terapi, kişisel keşif ve onarım sürecidir. Psikoterapi sürecinde; kaygıların, takılma yaşanan alanların, gündelik hayatta kendini tekrar eden problem örüntülerinin ve ihtiyaç duyulan duygusal kaynakların farkına varılarak içgörü elde edilir. Bireysel terapi; çevrenizi, çevreniz ile aranızdaki etkileşim biçimlerini ve de en önemlisi kendinize dair anlamlı bilgilere ulaşmanızı sağlar. Kazanmış olduğunuz bu berrak görüş açısı, hayatınız içerisinde zorluk yaşadığınız etkenlere karşı temel başa çıkma mekanizmalarınızı güçlendirir.

Çalışma Alanları

Virtua Psikoloji Bireysel Terapi

Bireysel Terapi

Bireysel terapi, kişisel keşif ve onarım sürecidir. Psikoterapi sürecinde; kaygıların, takılma yaşanan alanların, gündelik hayatta kendini tekrar eden problem örüntülerinin ve ihtiyaç duyulan duygusal kaynakların farkına varılarak içgörü elde edilir.

Detaylı İncele...

Virtua Psikoloji Çift Terapisi

Çift Terapisi

Çift terapisi, ilişki içerisinde ortaya çıkan anlaşmazlıklar, karşılanmayan beklentilerin yaşattığı duygusal ihtiyaçlar ve çatışmalar nedeniyle gerginlik yaşayan partnerlerin süreçlerini ele alır. İlişkide oluşan duygusal düğümlerin partnerlerin kendi arasında çözümlemekte zorlandıkları dönemde çift terapisine başvurulur.

Detaylı İncele...

Virtua Psikoloji Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve ergen terapisi; çocuklar ve ergenlerin sorunlarını ele alırken, ailenin bilgilenmesi ile yeni davranış yelpazeleri kazanabilmesine yardım eder. Bu psikoterapi sürecinde aile üyelerinin davranış kalıpları, birbirlerine karşı olan tutumları ve iletişim şekilleri üzerine odaklanılır. Çocukların duygusal ve davranışsal değişimler kazanması amaçlanır.

Detaylı İncele...

Virtua Psikoloji Cinsel Terapi

Cinsel Terapi

Yaşam içerisinde karşılaşılan travmatik olaylar (hastalık, kaza, kayıp vb.), depresyon, stres, kullanılan bazı ilaçların yan etkileri ve olumsuz benlik algısı gibi etkenler bireylerin cinsel isteğini azaltabilir ve cinsel yaşamlarını olumsuz etkileyebilir. Cinsel sorunlar insan yaşamında sık rastlanabilen bir durumdur.

Detaylı İncele...

İletişimVirtua Psikoloji
Valikonağı Cad. Efe Apt. No: 171/1 Nişantaşı, Şişli/İstanbul
T: (0212) 219 31 50     T: (0541) 369 13 42
email

Designed by Niffob.com